Home » Vet products » Practicryl 910 PGLA
Polyglactine 910 (PGLA) resorbeerbare hechting
Description
Practicryl 910 PGLA is een merk van multifilament resorbeerbaar hechtmateriaal dat wordt verkocht door AIP Medical. Deze hechtdraad is vervaardigd met een synthetische coating op basis van polyglactine 910 (PGLA), een copolymeer bestaande uit 90% glycolide en 10% L-lactide.
Polyglactine 910 hechtingen hebben een voorspelbare hydrolytische resorptietijd van 56 tot 70 dagen en een hoge treksterkte. De treksterkte bedraagt 40 tot 50% 21 dagen nadat de draad is aangebracht. Bovendien maakt de synthetische coating de hechtdraad zachter om weefselreacties te minimaliseren. Het gevlochten garen maakt het zeer gemakkelijk te hanteren en geeft het een grote soepelheid, met een hoge knoopzekerheid. Het heeft ook betere knoopeigenschappen dan polyglycolzuur (PGA)-hechtdraad.
Door zijn geringe weefselreactie is dit hechtmateriaal bijzonder geschikt voor het hechten en afhechten van weke delen, zowel in de menselijke als in de diergeneeskunde. Het wordt algemeen gebruikt in de algemene chirurgie, bij huidhechtingsoperaties, maar ook in de plastische chirurgie, de oogheelkunde, de gynaecologie en de urologie. Het wordt echter niet aanbevolen voor cardiovasculaire chirurgie, neurochirurgie of wanneer de benadering van het weefsel langdurig is.
Onze Practicryl 910 PGLA is beschikbaar in dozens voor diergeneeskundig gebruik. Voor meer informatie over dit product en het gebruik ervan, zie hieronder of neem contact op met ons team.
Technical features
Gevlochten en gecoate multifilamenten
Polyglactine 910, een copolymeer bestaande uit 90% glycolide en 10% L-lactide
Poly-glycolide-co-L-lactide en calciumstearaat (<1%)
Paars / Beige – ongetint
Minimaal
De hydrolytische werking waardoor het materiaal wordt afgebroken, resulteert in een totale absorptie tussen 56 en 70 dagen. Tussen 40% en 50% van de treksterkte blijft over na 21 dagen.
Dozens
A special request? We can manufacture.
Do not hesitate to contact us to discuss about your needs.
Look no further for the thread of life.
You found it!
Opening hours: 9-17
UTC BELGIUM
info@aipmedical.com
+32 (0) 477 64 13 13
+32 (0) 4 227 24 23
AIP Medical SA
Rue des Artisans, 2
B-4877 OLNE (BELGIUM)
VAT BE 0450.686.744